Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

trafik123.com ile size özel zorunlu trafik sigortası fiyatlarına ulaşmak artık çok kolay! Resmi adı mali sorumluluk sigortası olan zorunlu trafik sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nca tüm araç sahiplerine zorunlu kılınmış, yapılmaması durumunda aracın trafikten men edilmesi gibi cezai yaptırımların uygulanacağı bir sigorta türüdür. Araç sahibi, sigortanın yapılmasını müteakiben sigorta şirketi tarafından kendisine verilecek olan pulu aracın ön camına yapıştırmak suretiyle zorunlu trafik sigortası yaptırdığını ibraz etmek zorundadır.

  Aynı kanunun 93. maddesine göre zorunlu trafik sigortası fiyatlarının belirlenmesinde çeşitli unsurlar rol oynamaktadır. Zorunlu mali sorumluluk sigortası genel lşartları, teminat tutarları ile tarife ve talimatları Hazine Müsteşarlığının bağlı bulunduğu bakanlıkça tespit edilir ve Resmi Gazetede yayımlanır. Araç sahibinin yaşı, mesleği, ikamet ettiği il, eğitim durumu vb. kişisel bilgiler ve araca dair bilgiler (sıfır ya da ikinci el olması, markası, modeli, yılı vb…) fiyatların değişmesine neden olduğu gibi sigorta şirketlerinin risk modellemeleri de ödenecek primin değişmesine neden olmaktadır. Sigorta süresi içerisinde herhangi bir hasara sebep olmamış sürücüler, primleri düşürülerek mükafatlandırılırken aynı sürede hasara sebep olan sürücüler yine primler vasıtasıyla cezalandırılmaktadırlar.

  www.trafik123.com, Türkiye’nin saygın sigorta şirketleri ile araç sahipleri arasında bir köprü kurar. İnsansız sigorta aracı sloganı ile yola çıkan www.trafik123.com, tamemen online olarak kullanıcılar hizmet vermektetir.

  Sitemizi kullanarak, bilgisayar başından ayrılmaksızın size özel 9 farklı şirketin zorunlu trafik sigortası fiyatları ulaşabilir ve online trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yukarıda sıralanan bilgileri sitemizle paylaşmaktır. Sistemimiz sırasıyla 3 adımdan oluşur:

  • Aracınız plakası, araç sahibine ait TC kimlik numaranız ve email adresiniz ile sisteme giril yapıyorsunuz. Gelen ekranda aracınızı ruhsat numarası, cep telefonu bilginize ve adres kısmını dolduruyorsunuz.
  • İlk kısmı tamamladıktan sonar 9 farklı sigorta şirketinden trafik sigortası teklifleri karşınıza geliyor. Bu tekliflerin kapsamını ve detayını bu kısımda inceleyebiliyorsunuz. Sizin için en uygun trafik sigortası teklifini seçerek bir sonraki aşamaya devam edeyirsunuz.
  • 3 adımda ise trafik poliçenizi ister taksit, ister tek çekim ile güvenli bir şekilde ödemenizi yapabiliyorsunuz.
  • Bu aşamadan sonra poliçenizi satın almış durumdasınız. Poliçenizi ilk adımda vermiş olduğunuz e-mail adresinini PDF formatında iletiyoruz. İstediğiniz zaman hesabım bölümünde police örneğine ulaşabilirsiniz.Poliçeninizin süresi dolmadan da 1 ay öncede sistemimiz sizin için yeni teklifler oluşturup, trafik sigortanızı yenilemeniz konusunda size bilgi veriyor.

 

Öncelikli olarak sigorta firmalarına karşı değil size karşı sorumlu olan www.trafik123.com, bu bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmayacak; yalnızca size özel traifk sigortası tekliflere hızlıca ulaşmanızı sağlamak amacıyla kullanacaktır. Verilen bilgilerin doğru olması, şirketlerin durumunuzu sağlıklı tespit etmesini sağlayacağından sizin yararınıza olacaktır.

  Sitemizi kullanarak, her yıl değilsen ve sigorta şirketlerinin size özel belirlediği 2017  trafik sigortası fiyatlarını görebilir ve birkaç dakika içerisinde zorunlu trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz.

 

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al