Neden Trafik123.com?

Lisanslı Sigorta Aracınız

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından lisanslı bir sigorta aracısıdır. Yasa gereği sigorta şirketleri için değil; sizin için çalışır.

Trafik123.com, lisanslı bir sigorta aracıdır. Hazine Müsteşarlığı tarafından verilen lisans sayesinde haklarınız yasa tarafından koruma altına alınmıştır. Tüm çıkar ve haklarınızı gözetmek birincil meslek sorumluluklarımız arasında yer almaktadır. Meslek sorumluluğumuz yanı sıra, yapılan tüm işlemler Müsteşarlıkça denetlendiği için, en hızlı hizmeti en güvenilir şekilde almanız yasayla koruma altına alınmaktadır.

Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetmeliği’nden bir kaç alıntı:

MADDE 16 –
(1) Brokerler, mevzuata ve temsil ettiği müşteriler tarafından kendilerine verilen talimatlara uygun hareket etmek, bu müşterilerin hak ve menfaatlerini korumak, sigortacılık icaplarına uymak ve görevlerini iyi niyet ve dürüstlükle yürütmek, doğru bilgi vermek ve tazminat ödemelerinde taraflara yardımcı olmakla yükümlüdür.
(2) Brokerlerin bütün iş ve işlemleri Müsteşarlıkça denetlenir.

MADDE 11 –
(1) Brokerler, temsil ettiği müşterilerin aksine bir talebi olmadığı takdirde en az üç sigorta veya reasürans şirketinden teklif alır, bu teklifleri ve karşılaştırmalı fiyatları temsil ettiği müşterilere bildirir.
(2) Brokerler, sigorta veya reasürans şirketleriyle çalışma esaslarını belirleyen protokol imzalayabilir, ancak bu anlaşmalarda portföy taahhüdünde bulunamaz. 

En Uygun Fiyatlar

Güvenilir sigorta şirketlerinden alacağınız uygun fiyat, kusursuz hizmeti çok hızlı  bir şekilde, karşılaştırmalı olarak size sunar. 

Müşteriye en hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlama konusunda piyasanın önde gelen sigorta şirketlerini bir çatı altında buluşturan Trafik123.com zaman tasarrufu yapmanız için de idealdir. Geniş bir fiyat aralığında size farklı firmalardan teklifler sunmanın en etkin yollarını geliştiren Trafik123.com zaman harcayacağınız araştırmanın hepsini bir site altında toplamıştır. Firmaları ya da internet adreslerini tek tek gezmenize gerek kalmadan farklı sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerine artık bir sayfada yalnızca kimlik bilgilerinizi ve araba plakanızı girerek ulaşabilirsiniz. Fiyat ve firma karşılaştırması yapmanızı mümkün olduğunca kısa sürede ve etkin şekilde yapmanıza gelin yardımcı olalım.

Hızlı Sigortalanma

Ödeminizi yapar yapmaz sigortalı olursunuz, poliçeniz derhal e-posta adresinize gelir.

Ödemeniz tamamlanır tamamlanmaz poliçeniz e-posta adresinizde! Anında hizmet politikamız sayesinde, internet üzerinden ödemenizi yapar yapmaz sigortalı olursunuz. Poliçeniz e-posta adresinize otomatik olarak ödemeniz tamamlandığında gönderilmiş olur. Ekstra herhangi bir bekleme süresine ya da işleme tabi tutulmadan poliçenizi kayıt altına alabilir ve e-postanızda saklamayı da tercih edebilirsiniz.

Poliçelerinizi Saklama

Hesabınız altında aldığınız tüm teklifleri görebilir, poliçelerinizi saklayabilirsiniz.

Evrak kabalığını ortadan kaldıran bu özellik teklif almanızla beraber size veri takibini yürütebileceğiniz bir alan sağlar. Aldığınız teklifle açmış olduğunuz Trafik123.com hesabı poliçelerinizi ve geçmiş tekliflerinizi bir araya toplayabileceğiniz online bir alan haline gelir. Size özel açılan bu hesaptan kendi sigorta dosyanıza ulaşabilir, yeni tekliflerinizi kaydetmeyi de tercih edebilirsiniz. Poliçeleri evin bir köşesinde değil; online ortamda düzenlemenize yardımcı olan sistemimiz sayesinde bilgisayarınızdan tüm teklif ve poliçelerinize ulaşmanız artık sadece iki tık uzağınızda!

Yeni Teklifler

Vade sonlarına yaklaşırken uyarılıp, yeni teklifler görebilirsiniz. 

Ajandanıza poliçe yenileme tarihinizi kaydetme günleri geride kaldı. Yeniden bir arama yapmanıza gerek kalmadan vade sonuna doğru yaklaşırken Trafik123.com size o dönemki en uygun teklifi otomatik olarak e-posta adresinize göndermektedir. Böylece bir sonraki poliçenizi dert etmenize gerek kalmamaktadır. Yeni teklif oluşturmayı da bize bırakabilirsiniz.

Eksiksiz Bilgilendirme Sistemi

Web sitemiz her konuda doğru ve eksiksiz bilgilenmeniz için tasarlanmıştır. İnsani hataya yer vermez.

İnsansız çalışma temeline oturttuğumuz sistemimiz, bilgileriniz doğru girildiği sürece, aracınıza ve özelliklerine ulaşıp size en uygun seçeneği eksiksiz olarak  ekrana yansıtacaktır. İnsan unsurunu arama ve ödeme  aşamasında devreden çıkaran teknoloji sayesinde eksiksiz ve tamamen doğru bilgiye ulaşımınız sağlamaktadır. İnsani hataya yer vermeyen insansız sigortacılık ayrıcalığından siz de yararlanabilirsiniz.

Canlı Destek Hattı

Özel konularda bilgilenmek için canlı destek hattı vardır.

Sitede dolaşırken aradığınızı bulamadınız mı ya da aklınıza takılan herhangi bir şey mi oldu? Canlı destek hattımız desteğe ihtiyacınız olduğu her noktada soru sormanız için hizmetinizde. En hızlı ve etkin yardımı almanız için oluşturulan canlı destek hattına yazarak aklınıza takılan konularda anında yardım alabilirsiniz.

Güvenilir Ödeme

Ödemenizi seçtiğiniz sigorta şirketine yaparsınız. Trafik123.com bu ödemenin güvenli olmasını sağlar. 

Trafik123.com bilgilerinizin gizliliğini güvence altına almak ve tamamen gizli gerçekleştiğine garanti vermek için RapidSSL sertifikasını kullanmaktadır. RapidSSL ile güvence altına alınmış online ödemeniz hakkında tüketicilerin sıklıkla sorduğu sorulara verilen cevapları altta, güvenli ödeme, online alışveriş trendleri ve nakitsiz tüketim alışkanlıklarına dair blog yazımızı da buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

SSL nedir?

İngilizcede Secure Sockets Layer kavramının kısaltması olarak geçen SSL, Türkçe terminolojide güvenli yuva/soket katmanı anlamını taşır.  İnternette veri şifrelemek için kullanılan bu protokol aynı zamanda site kullanıcıların site sahibini onaylamasını da sağlamaktadır. SSL, ağ tarayıcıları ve server’lar arasındaki iletişimini korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda, web tabanlı serverlerin kendi aralarındaki bildirim için de artarak kullanılmaya başlanmıştır.

Şifreleme ne demektir ve neden farklı seviyeleri bulunmaktadır?

Şifreleme, bilgi kodlamaya ve deşifre etmeye yarayan matematiksel  bir prosestir. Sertifikanın kaç bit olduğuna göre değişim göstermektedir, örneğin 40-bit, 56-bit, 128-bit, 256-bit gibi. Daha uzun bir şifrenin kombinasyonları ne kadar farklıysa bu şifreleme için de aynısı geçerlidir.

Site ziyaretçileri bir sitenin SSL kullanıp kullanılmadığını hangi göstergelerden anlayabilir?

Bir tarayıcı SSL sertifikasıyla korunan bir siteye bağlandığı zaman otomatik olarak bu sitenin sertifikasının geçerliliğini ve süresinin dolup dolmadığı bilgisini elde etmektedir. Eğer bu bilgi sertifikanın olmadığı yönündeyse, tarayıcı ziyaretçiye konuyla alakalı bir uyarı gösterecektir. Eğer sertifika onaylanmışsa, modern tarayıcılarda bir kaç farklı yöntemle sertikanın olup olmadığını siz de kontrol edebilirsiniz.

  • İnternet adresinin başında http:// yerine https:// görüyorsanız bu sertifikanın onaylandığı ve bilgilerinizin korunduğu anlamına gelmektedir.
  • Tarayıcı pencersinde açık durumda olan asma kilit kapalı durumdaysa bu da sertifikanın geçerliliğine göstergedir.
  • Tepede bulunan adres çubuğu yeşile dönmüşse bu da sertifikanın meşruluğu hakkında size bilgi vermektedir.

Kaliteli Hizmet

Çalıştığımız sigorta şirketleri hasar ödemelerinde size en iyi hizmeti verecek kurumlardır.

Sektöründe uzman firmalarla çalışmamızın verdiği rahatlıkla size en iyi hizmet ve  olanakları sunduğumuza olan güvenimiz tam. Birlikte çalıştığımız şirketlerin iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al