Online Zorunlu Trafik Sigortası

  Dünyanın pek çok yerinde hükümetler vatandaşlarını trafik kazaları sonucunda oluşabilecek mal kaybı, can kaybı konusunda korumak üzere Trafik Sigortası benzeri uygulamalar yapar. Ülkemizde de Zorunlu Trafik Sigortası, Araç Sigortası, Trafik Sigortası gibi adlarla bilinen sigorta ile, trafik halindeki araçların karıştığı kazalar sonucunda zarar gören karşı tarafın hem can hem de mal kaybını karşılama konusunda teminat sunulur. Ancak bu teminattan yararlanmak için kanunun da zorunlu kıldığı üzere Trafik Sigortasını yaptırmak gerekir. Dilerseniz sigorta şirketlerinin ofislerine giderek dilerseniz de pratik ve kolay bir biçimde online olarak Trafik Sigortası yaptırabilirsiniz.

 Online Olarak Trafik Sigortası Yaptırılır mı?

   Genellikle sigorta ve benzer işlemlerin yoğun bir prosedür gerektirdiğine ya da mutlaka yetkili bir ofise gidilmesi gerektiğine inanılır. Oysa günümüzde bu işlemlerin hepsi online olarak dakikalar içinde ve çok kolay bir biçimde güvenle yapılabilmektedir. 

Online Trafik Sigortası Nereden Yapılır?

  Ülkemizde bazı sigorta şirketleri kısmen online olarak sigorta işlemlerini yapmanıza olanak tanıyacak alt yapıya sahiptir. Ancak tamamen online Trafik Sigortası yaptıran tek sistem trafik123.com tarafından sunuluyor. Sisteme, araç plakası, araç sahibinin vatandaşlık numarası gibi bir kaç bilgiyi girdikten hemen sonra trafik123.com, ülkenin güvenilir sigorta şirketlerinden teklifler alarak listeler. Listelenen teklifler içinden sizin için uygun olanı seçip onaylamanız halinde güvenilir olan ödeme sayfasına yönlendirilir ve ödemenizi seçtiğiniz poliçeyi sunan sigorta şirketinin hesabına yaparsınız.

 Neden Daha Avantajlı?

  1. Trafik Sigortanızı trafik123.com aracılığıyla yapmayı tercih ederseniz öncelikle online hizmet alışverişinin sunduğu zaman kazanma, pratik olma ve kolay bir biçimde işlemleri tamamlayabilme avantajlarına sahip olabilirsiniz. 
  2. Sistem, size teklif alma, seçim yapma, ödeme, poliçeyi alıp saklama, poliçeye ulaşma ve canlı destek gibi tüm hizmetleri online olarak sunabildiği için evden çıkmanız, işten izin almanız, iş yerinizi kapatıp ayrılmanız ya da bulunduğunuz yerden başka bir yere gitmeniz gerekmez. 

  3. Ülkenin en güvenilir sigorta şirketlerinden tek tek ama dakikalar içinde sizin için teklif alıp bu teklifleri karşılaştırmalı bir biçimde listeler. Böylece en uygun fiyatlı Trafik Sigortası teklifini kolayca alabilirsiniz.

  4. Sistem, sizin için çalışıp, ödemeyi, seçtiğiniz poliçeyi hazırlayan sigorta şirketine yapacağınız şekilde çok güvenli bir online ödeme sayfası sunar. 
  5. Ödemeyi yaptıktan sonra mail adresinize onaylanmış olan sigorta poliçesi gönderilir. Eğer isterseniz aldığınız teklifler ve poliçeniz sistem içinde konumlandırılan size özel bir sayfada da saklanır. Böylece sadece akıllı telefonunuzla bir kaç dakikada dilediğiniz anda Trafik Sigortası poliçenize ulaşabilirsiniz. "Evraklar vede kaldı, doyalar kayboldu" gibi bir derdiniz kalmaz.

  6. Tamamen online bir sistem soru soracak muhattap bulamayacağınızı düşünüyorsanız, trafik123.com’da da 24 saat online olan Canlı Destek Hattı aracılığıyla tüm sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz.

  7. Sistem, size sadece binek araçlar için değil motosiklet Trafik Sigortası, kamyon için sigorta, servis aracı sigortası gibi farklı araç tiplerine özel sigorta poliçelerini aynı özenle sunar.

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al