Online Trafik Sigortası

  Motorlu araç sahiplerinin yılda bir kez yenilemek üzere yaptırdıkları Zorunlu Trafik Sigortası, yetkili sigorta şirketi ofislerine gidilerek yapılabildiği gibi online olarak da yapılabilmektedir. Yani Trafik Sigortası yaptırmak için sigorta şirketinizin ofisine gitmek zorunda değilsiniz. Dolayısıyla sigorta poliçenizi yeniletmek üzere işinizden izin almanıza, restoran ya da dükkanınızı terk etmenize, soğuk bir kış gününde evden çıkmanıza hiç gerek yok

trafik123.com

  Ülkemizde pek çok sigorta şirketi kendi sitelerinden online sigorta hizmeti sunmakla birlikte henüz hiç biri tamamen online bir sisteme geçebilmiş değildir. Türkiye’de sigorta hizmeti sunan en güvenilir sigorta şirketlerinin poliçelerini karşılaştırmalı bir sistemle sunabilen Trafik123.com, ülkenin tek sadece online Trafik Sigortası hizmeti veren yetkili kurumudur.

 Zahmetsizce En Uygun Fiyatlı Trafik Sigortası Poliçesine Ulaşın!

  Motosiklet, binek araç, kamyonet ya da diğer motorlu araçlara sahip kişilerin yılda bir kez yenilediği Trafik Sigortası poliçesi kişiden kişiye, araçtan araca ve poliçeyi düzenleyen bir sigorta şirketinden diğerine fiyat farklılığı gösterebilir. Burada fiyattan kasıt, sizin sigorta için ödeyeceğiniz pirim tutarıdır. En uygun fiyatlı Araç Sigortası teklifini en zahmetsiz biçimde almanın en keyifli yolu trafik123.com’dur. Çünkü, sistem size ev ya da ofisinizin konforunu terk etmeden sadece online olarak birden fazla güvenilir sigorta şirketinin size özel trafik sigortası tekliflerini listeler. Yine poliçe satın alma işlemini de online olarak yapabilirsiniz. Genellikle günler süren Trafik Sigortası işlemi trafik123.com ile internet üzerinden dakikalar içinde tamamlanır. 

trafik123.com Trafik Sigortası Yapmaya Yetkili midir?

  Başbakanlık Hazine Müsteşarlığından lisans almış bir aracı kurumdur. Dolayısıyla Trafik Sigortası hizmeti sunma yetkisine sahiptir.

 trafik123.com’da ücreti sigorta şirketine mi ödüyorum?

  Trafik123.com ödeme sekmesinde ödediğiniz ücret, seçtiğiniz poliçeyi hazırlayan yani size teklifi sunan sigorta şirketine ödenir. Güvenilir ödeme sistemi ile ödeme işleminin güvenle tamamlanmasını sağlar.

Neden Online Trafik Sigortası?

  Online olarak hizmet ya da ürün satın almak, zaman kazandıran tarafıyla çok tercih edilir. Bununla beraber, online sistemler, kişilere birden fazla seçeneği hızlı ve pratik bir biçimde sunarak en avantajlı olanı görebilmeyi kolaylaştırırlar. Online olarak trafik sigortası yaptırırken hem zaman kazanır, hem de zamanı dilediğiniz gibi kullanma özgürlüğünü yaşarsınız. Örneğin bir sigorta şirketinin ofisine giderek sigorta yaptırabilmek için mutlaka mesai saatleri içinde orada bulunmak dolayısıyla kendi işinizden izin almak ya da işinizin balından ayrılmak zorunda kalırsınız. Oysa online bir sistem, size birkaç tıkla tüm bilgileri sunarak, hem zaman hem de para kazandırabilir. Motosiklet Trafik Sigortası, Otomobil Trafik Sigortası, Minibüs Trafik Sigortası fark etmeksizin tüm motorlu araçlar için trafik123.com’dan online olarak sigorta işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al