Araç Trafik Sigortası

  Özenerek aldığınız aracınızla trafikte yaşayabileceğiniz kazalar sonucu sizin, diğer araç ve yayalara karşı sorumluluklarınızı yerine getirmenize destek olan, sizi yalnız bırakmayan sigorta türüne Zorunlu Trafik Sigortası denir. Yapılması mecburi olan Araç Trafik Sigortasını, kredi kartına taksitlendirme gibi size özel cazip ödeme seçenekleriyle, en hızlı ve en anlaşılır poliçe düzenleme aracı olan ayrıca online sigorta poliçesi düzenleme olanağı sunan lisanslı sigorta aracı trafik123.com ile yaptırabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası Aynı Şey mi?

  Tam adı Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası olan Araç Trafik Sigortası ile Zorunlu Trafik Sigortası aynı şeydir.

Kredi Kartına Taksitle Yapılır mı?

  Yapılması mecburi olan ve diğer adı da Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası olan poliçenizi trafik123.com’dan kredi kartına taksitle yaptırabilirsiniz.

Online Trafik Sigortası Yaptırmak Mümkün mü?

  Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından lisans verilmiş olan ve dünyanın en güvenli ödeme sistemlerini kullanan trafik123.com’dan online Trafik Sigortası yaptırabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden hareket etmeden, bilgisayarınızın başından, tablet cihazınız ya da akıllı telefonunuz ile çok kolay, çok hızlı, çok anlaşılır bir poliçe ile online olarak yaptırabilirsiniz. Böylece tüm prosedür sizin için online olarak dakikalar içinde hazırlanır, dilerseniz poliçeniz istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz size özel bir sayfada arşivlenir. Online alışverişin konforunu trafik poliçenizi  yaptırırken de yaşayarak işinizden izin almak, çocuğunuzu evde yalnız bırakmak ya da günlük iş akışınızı bozmak zorunda kalmazsınız.  Online trafik sigortası yaptırmak için insansız sigortacı aracı trafik123.com’u güvenle tercih edebilirsiniz.

Neden trafik123.com?

  Online olarak işlem yapabileceğiniz trafik123.com, öncelikle size dakikalar içinde anlaşılır ve net bir poliçe sunarak zaman kazandırır. Aracı kurumları tek tek dolaşıp vakit ve enerji kaybetmenize gerek kalmadan sizin için güvenilir sigorta şirketlerinden fiyat alıp listeler. Böylece istediğiniz sigorta şirketinin fiyatını ve poliçesini zahmetsizce görüntüleyerek dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tüm sigorta markalarını tek tek gezme yükünden sizi kurtarmak üzere tasarlanan modül, kullanımı çok kolay, detayları basitleştirerek size yardımcı olan anlatım dili ve avantajları görmenize yardımcı olan fiyat – poliçe karşılaştırma özelliğiyle en ucuz trafik sigortasını bulmanızı kolaylaştırır. Hızlı olması da trafik123.com’un diğer bir avantajıdır. Ödemeyi gerçekleştirdiğiniz anda sigortanız yapılmış olur ve saklamanız için poliçeniz mail adresinize gönderilir. Ayrıca poliçelerinizi ve aldığınız tüm teklifleri sistem içinde size ayrılan özel sayfada da saklayabilir, dilediğiniz zaman poliçelerinize ve aldığınız tekliflere erişebilirsiniz. Sistemin en önemli avantajlarından biri de sizi, sigorta poliçenizin vadesi dolmaya yaklaşırken uyarması ve vade sonunda yeni teklifler sunmasıdır. Böylece bu süreci sizin yerinize takip eder, araç sigortanız olmadan trafiğe çıkma riskini engeller ve trafik sigortanızı yenilemenizi sağlar. Tüm sorularınızı yalın bir anlatımla ve net bir biçimde yanıtlamayı önemseyen sistem, canlı destek hattı hizmeti de sunuyor. Güvenli ödeme sistemi, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından lisans almış bir sigorta aracı kurumu olması da trafik123.com’u tercih etmeniz için geçerli birer nedendir.

 

 

 

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al